Donald Trump vs Joe Biden

 

bvt

Po dobrym roku szambotoku jakim jest wyścig prezydencki w USA 2016, po meksykańskich murach, groźbami zakazu wstępu do kraju Muzułmanom, e-mailach, fundacjach i „rasistowskich Skittlesach”, shit is about to go down!

W piątek (u nas raczej to już była sobota), obecny wiceprezydent Joe Biden podczas przemowy w Pensylwanii odpalił pierwsze strzały stwierdzeniem:

” Prasa zawsze mnie pyta czy nie chciałbym przeprowadzić debaty z nim [Trumpem]. Nie! Chciałbym, żebyśmy byli w liceum, tam sprawę załatwilibyśmy za salą gimnastyczną.”

Brzmi to nieco dziwnie, ale kandydat na prezydenta Donald Trump podczas spotkania z wyborcami odpowiedział szybko słowami:

„Biden chciał by się spotkać ze mną za stodołą. Chciał bym. Chciał bym! Pan twardziel!”

Biden szybko jednak wycofał się mówiąc:

„Gdybym był w liceum… chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że rozumiem czym jest napaść. Nie jestem jednak w liceum. W liceum miałem porywczy temperament, już go nie mam.”

Tak więc z pojedynku chyba nic nie wyjdzie, może to i lepiej w końcu oboje z panów są po siedemdziesiątce i mają inne pomysły gdzie tego typu solówki się odbywają. Nie przeszkadza to jednak serwisowi BBC porównać obu kandydatów.

 

Jedna myśl nt. „Donald Trump vs Joe Biden”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *