Kara za jazdę po pijaku? Słuchanie Nickelback.

nickelback-burn-it-to-the-ground-at-wwe-25337

Departament policji w Kesington na Wyspie Księcia Edwarda (Wschodnia Kanada) straszy wszystkich pijanych kierowców nietypową karą. Każdy złapany użytkownik pod wpływem będzie zmuszony do słuchania piosenek kanadyjskiej grupy Nickelback podczas przewozu na komisariat.

Zdaniem przedstawiciela policji jeżeli jesteś głupi na tyle by wsiadać za kierownicę po spożyciu alkoholu muzyka Chada Kroegera oraz zespołu jest dla ciebie idealnym prezentem, zważywszy że większość tekstów skupia się na konsumpcji wszelakich trunków.

Komendant ma także nadzieje, ze nie będzie zmuszony na otwarcie jeszcze ofoliowanej kopii albumu Silver Side Back.

W notce opublikowanej na Facebooku prosi on także by przed każdą imprezą zdecydować który uczestnik libacji będzie trzeźwym kierowcą, bądź zapisać numer telefonu firmy taksówkowej.

Grupa Nickelback mimo komercjalnego sukcesu nie cieszy się dobrą sławą. Przykład zespołu jest na tyle interesujący, że studentka z Finlandii napisała nawet pracę doktorską na temat nienawiści krytyków oraz entuzjastów mocnego brzmienia skierowanej przeciwko grupie. Wymienia w nich między innymi komercyjność, bezpieczne podejście do muzyki oraz fakt, że każda piosenka brzmi w ten sam sposób. Wspomina także o hipokryzji zespołu (śpiewają o piciu alkoholu, a nie piją na scenie), naiwnych tekstach oraz głównej grupie docelowej którą są nastolatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *