Jak król spotkał się z prezydentem (2016 remake)

trumpkanye-1481643069-640x427
Jak widać Kanye robi sobie fryzurę na Trumpa.

46 lat po spotkaniu Nixona z Elvisem, znany raper, poeta, biznesmen, ikona popkultury, mąż Kim, Kanye West spotkał się z prezydentem elektem Donaldem Trumpem. Muzyk po wizycie w Trump Tower napisał na Twitterze, że rozmowa dotyczyła „multikulturowych „tematów takich jak przemoc w szkołach, wsparcie dla nauczycieli, program nauczania czy przestępczość w Chicago.  West uważa, że jest ważne by nawiązać bezpośrednią komunikacje z przyszłym prezydentem jeżeli chcą coś zmienić. Całość zakończył tweetem o treści #2024, sugerując tym samym , że nie weźmie udziału w wyborach w 2020.

Trump nazwał muzyka dobrym człowiekiem oraz stwierdził, że są przyjaciółmi. Podczas spotkania z prasą Kanye nie odpowiadał na żadne pytania oraz stał blisko prezydenta elekta czekając na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Po co Kanye był w Trump Tower, tego obecnie nie wiemy. Wiemy natomiast, że obojgu panów łączą pewne cechy takie jak ogromne ego, kilkaset talentów, świetne umiejętności werbalne, umiejętności biznesowe oraz zamiłowanie do Twittera. No, przynajmniej do pobytu westa w UCLA Medical Center w Los Angeles gdzie leczył się na depresję i przemęczenie. Prezydenckie tweety były pierwszymi od  czasu wyjścia rapera ze szpitala.

Donald Trump ma do obsadzenia jeszcze kilka funkcji w Gabinecie Stanów Zjednoczonych. Być może Kanye jako zwolennik prezydenta elekta obejmie jakąś funkcje. Ja proponuje Szefa Sztabu Doradców Ekonomicznych. Skoro Rick Perry ma być Sekretarzem Energii (ten sam co chciał usunąć Departament Energii), a urbanizacji wiecznie śpiący Ben Carson (kilka dni przed nominacją były kandydat na prezydenta powiedział, że nie nadaje się na objęcie urzędu wykonawczego), to czemu współwłaściciel krytykowanego przez wszystkich Tidala nie miał by się zajmować biznesem.

Żaden z nich nie odpowiedział także czy Kanye będzie grał na inauguracji. Jeżeli tak, to błagam uczyńcie Power hymnem prezydenckim. Piosenka jest tak jakby napisana dla Trumpa cause „every hero need their theme music, fuck SNL and the whole cast, ( 21st- century schizoid man).”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *