Pastor leczy kobietę z brodawek płciowych za pomocą buta.

Długo nie minęło od publikacji ostatniego posta dotyczącego pastorów z RPA, a stał się kolejny cud. Tym razem jest to  opowieść o Zendile Andries November z kongregacji The Victorious Faith Ministries. 

Podczas nabożeństwa w Bloemfontein (RPA) do pastora podeszła kobieta skarżąca się na brodawki weneryczne. Wielebny na szczęście dla kobiety znalazł na to lekarstwo, tym razem niegroźne dla zdrowia (znaczy dalej groźne jeżeli ignoruje się leczenie). Niechciane gródki postanowił wyleczyć swoim butem. Ściągnął więc go i przekazał kobiecie by włożyła go między nogi. Chwile po tym chora upadła na podłogę. Gdy się ocknęła została zaprowadzona przez koleżankę do toalety. Po powrocie okazało się, że kobieta została uleczona, a kongregacja przywitała radosną nowinę oklaskami.

W wywiadzie dla gazety The Times pastor powiedział:

“Kobieta przyszła do mnie z wypryskami na waginie. Nie mogła przez to sypiać ze swoim mężem. Ponieważ był to problem który pojawił się na jej genitaliach postanowiłem użyć buta. Wierzę w cuda oraz w to, że Bóg potrafi leczyć czymkolwiek”

Do zakresu obowiązków wielebnego należy nie tylko leczenie duszy oraz narządów płciowych. Zendile Andries November chwali się także umiejętnością  leczenia wirusa HIV oraz AIDS.

“Wyleczyłem także wielu ludzi z HIV/AIDS‚ zaraz po modlitwie za chorych poprosiłem ich by udali się do kliniki i przeprowadzili test na obecność wirusa.  Większość z nich przyszło z wynikiem negatywnym, zaś tych co jeszcze cierpią z powodu choroby namawiam by posiadali wiarę w uzdrowienie, a ja będę się za nich modlił. Specjalizuję się w wybawianiu tych którzy są opętani przez demony‚ posiadają problemy małżeńskie natury duchowej oraz tych nękanych przez choroby.”

hqdefault
Jednak skoncentrowana gotówka(około 180 tyś $) nie jest jedynym lekarstwem na AIDS. I na co ci te miliony teraz, panie Johnson?

Źródło

Jedna myśl nt. „Pastor leczy kobietę z brodawek płciowych za pomocą buta.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *