Bośniacka staruszka leczy ludzi wylizując im oczy. 

ad_232835720

Po leczących butach i płynach silnikowych z Afryki czas na europejskie metody.

Osiemdziesięcioletnia obywatelka Bośni i Hercegowiny – Hava Celebic, czy jak ktoś woli „babcia Nana” jak jest nazywana przez miejscowych,  twierdzi, że wyleczyła ponad 5 tysięcy ludzi liżąc im oczy.

Staruszka twierdzi, że jako jedyna na świecie potrafi leczyć za pomocą języka, wylizując ciała obce z pod powieki osoby chorej.

Kobieta najpierw dezynfekuje usta alkoholem, a następnie wylizuje z oka klienta substancje takie jak ołów, żelazo, węgiel, żwir, trociny czy szkło.

Kobieta nauczyła się wszystkiego od znajomej która też miała na imię Hava.

Babcia skarży się, że nie ma komu zostawić swojej wiedzy, bo jej dzieci nie chcą innym ludziom szperać pod okiem językiem. Mieszkańcy wioski stwierdzili zatem, że po śmierci staruszki odetną jej język by jej moc przetrwałą.

Hava mówi, że nie każdemu pomaga nowoczesna medycyna, a wielu z jej klientów przychodzi do niej zaraz po wyjściu ze szpitala. Wielu z nich podróżuje nawet z Rosji czy Ameryki. Kobieta nie bierze pieniędzy od bezrobotnych, ani biednych. Od reszty inkasuje około 10 Euro.

Od jakiegoś czasu w internecie istnieje głupi trend wsadzania sobie przedmiotów do oczu. Sądzę, że sposób pani Havy spodoba się amatorom tego… jakkolwiek to nazwać.

eye 1

eye 2

eye 3

Jak się podoba to tutaj jest więcej https://www.instagram.com/eyexam/

Źródło 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *