Trump vs. Schwarzenegger vol 2

szajz

Jest drugie starcie dotyczące oglądalności programu The New Celebrity Apprentice. Link do pierwszego znajdziecie tutaj. 

Podczas National Prayer Breakfast – imprezie, która zazwyczaj jest ponad podziałami partyjnymi, zaraz po przemowie dotyczącej tego jak bardzo postapokaliptyczny jest świat szczególnie po jego telefonach do leaderów Meksyku i Australii, Donald Trump po raz kolejny zaatakował obecnego gospodarza programu „The New Celebrity Apprentice” – Arnolda Schwarzeneggera.

„….Wynajęli wielką, wielką gwiazdę filmową by zajęła moje miejsce, no i wiemy jak się to skończyło. Oglądalność spadła na ryj, to była katastrofa i Mark już nigdy nie postawi zakładu przeciwko Trumpowi. Chciałbym byśmy się teraz pomodlili za Arnolda i jego oglądalność.”

Niedługo po tym były gubernator Kalifornii  zamieścił nagranie w którym proponuje prezydentowi zamianę stanowisk. Arnold pójdzie do Białego Domu, a Trump powróci do telewizji i wszyscy będą szczęśliwi.

Na razie prezydent Trump, ani żaden z jego pomagierów nie wydali żadnego oświadczenia w postaci tweetów.

W drodze uzupełnienia – od początku panowania JKM Trumpa, Schwarzenegger otwarcie krytykował jego politykę klimatyczną oraz oraz ten cały „Immigration Ban” czy jak ktoś woli „Muslim Ban.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *